Wystawa “Książka Dobrze Zaprojektowana – zacznijmy od dzieci”

Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza do obejrzenia wystawy pt. Książka Dobrze Zaprojektowana – zacznijmy od dzieci. Ekspozycja jest pokłosiem konkursu, którego zamysłem było zwrócenie uwagi na potrzeby najmłodszych czytelników oraz na stosowanie nowatorskich koncepcji projektowania książek dla dzieci.

Ekspozycję można obejrzeć od 22 maja do 30 czerwca  br. w budynku przy ul. Podchorążych 2 (w holu pomiędzy Aulą a Audytorium im. W. Danka).

Zapraszamy również na spotkanie poświęcone zagadnieniom projektowania książek dla dzieci, które odbędzie się  6 czerwca 2017 r. (tj. wtorek) o godz. 11:30 w Czytelni Głównej. Spotkanie poprowadzi p. Karolina Kornek – doktorantka  Wydziału Artystycznego Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.