„Natura bezcennym darem” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W dniu 10 maja 2017 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny: „Natura bezcennym darem”. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie dzieci oraz wszystkim uczestnikom za udział

w konkursie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Lista  nagrodzonych:

Dzieci uczęszczające do klas zerowych:

  • I miejsce – Dominika Bławińska (Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie);
  • II miejsce – Wiktor Manteres (Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej – Dąbrowa Górnicza);
  • III miejsce – Julia Kossakowska (Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej – Dąbrowa Górnicza).

Wyróżnienia:

  • Adrian Kwarciak (Szkoła Podstawowa w Woźnikach);
  • Natalia Fryc (Zespół Placówek Oświatowych w Rybnej);
  • Oliwia Skalna (Zespół Placówek Oświatowych w Rybnej);
  • Mariusz Stawowy (Szkoła Podstawowa w Woźnikach);
  • Wojtek Fryźlewicz (Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu).

Uczniowie klas I – III szkoły podstawowej:

  • I miejsce – Max Tajak (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach)
  • II miejsce – Anna Pac (Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego
    w Krakowie);
  • III miejsce – Nikola Wójciak (Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu).

Wyróżnienia:

  • Marcel Denkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu);
  • Łucja Milanowska (Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Lublinie);
  • Alan Prus (Szkoła Podstawowa nr 11 w Rybniku);
  • Gabriela Bojko (Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego
    w Krakowie);
  • Patryk Głąbiński (Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu).

Uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej:

  • I miejsce – Oliwia Kawa (Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach);
  • II miejsce – Lena Piotrowska (Pałac Młodzieży w Gdańsku);
  • III miejsce – Martyna Wąsowska (Szkoła Podstawowa w Staszkówce).

Wyróżnienia:

  • Mateusz Uhruski (Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie);
  • Sebastian Waśniowski (Szkoła Podstawowa w Dąbrówce);
  • Oskar Janiczek (Szkoła Podstawowa w Laskowej);
  • Oliwia Lorek (Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie).

Nagroda specjalna:

  • Liwia Buczma (Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Polkowicach).
  • Karolina Furca (Powiatowy Zespół Szkół – Ognisko Pracy Pozaszkolnej
    w Muszynie);

 

 


Aktualności: