Szkolenie biblioteczne dla studentów studiów stacjonarnych – terminy dodatkowe

Dodatkowe terminy szkolenia bibliotecznego dla studentów studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia.

Studenci, którzy nie byli obecni na ćwiczeniach praktycznych z wyszukiwania w katalogu, mają możliwość uczestnictwa w zajęciach w terminie dodatkowym.
Do wyboru są terminy: 29 stycznia (poniedziałek), 30 stycznia (wtorek), 31 stycznia (środa) o godz. 8:30 lub 17:00 (zapisy na zajęcia dodatkowe).
Studenci, którzy nie podejdą do ćwiczeń w powyższych terminach, będą mogli uczestniczyć w nich w terminie sesji poprawkowej – 13 lutego, godz. 8:30 lub 17:00.

Studenci, którzy nie rozwiązali testu na platformie e-learningowej Moodle, będą mogli podejść do testu w terminie dodatkowym od 29 stycznia do 4 lutego 2018 r. Test będzie dostępny on-line na podobnych zasadach jak w pierwszym terminie (link do szkolenia).
Studenci, którzy podeszli do testu, ale pomimo wykorzystania trzech prób nie zaliczyli go poprawnie, mają możliwość uczestnictwa w zajęciach w formie stacjonarnej w poniedziałek, 29 stycznia, o godz. 14:30.

Przepisanie zaliczenia z wcześniejszych lat jest możliwe tylko na podstawie indeksu z naszej Uczelni, pod warunkiem, że takie szkolenie odbyło się nie wcześniej niż w roku akademickim 2012/2013. Aby przepisać szkolenie, należy się zgłosić do Oddziału Informacji Naukowej (pok. 72, od poniedziałku do piątku, w godz. 11:00-15:00).