Otwarcie wystawy “Fanaberie artystyczne, czyli różne przejawy twórczości Marty Rojek” – 28.06.2018 r.

Biblioteka Główna zaprasza na otwarcie wystawy pt. “Fanaberie artystyczne, czyli różne przejawy twórczości Marty Rojek”, które odbędzie się w dniu 28 czerwca (tj. czwartek) o godz. 12:30 w holu głównym Biblioteki, przy ul. Podchorążych 2. Wystawę otworzy Kanclerz Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Dyrektor Biblioteki Głównej.

Wystawa ze względu na okres powstawania prezentowanych prac, ich różnorodność tematyczną oraz rodzaj technik, jakimi są wykonane, ma charakter przekrojowy.

Ekspozycja prezentuje prace z zakresu malarstwa, grafiki, rękodzieła, a także szkice i twórczość rzemieślniczą artystki. Została zorganizowana z okazji 18  lecia pracy Marty Rojek w Uniwersytecie Pedagogicznym.

Wystawę będzie można oglądać w terminie od 28.06 do 17.09.2018 r.