Konkurs Wiedzy o województwie Małopolskim (30 X 2019)

Biblioteka Główna i Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych, średnich do udziału w konkursie Wiedzy o województwie Małopolskim, który odbędzie się w dniu 30 października 2019 r. (środa) g. 10:00 – 11:00 w Audytorium im. W. Danka Uniwersytetu Pedagogicznego (przy ul. Podchorążych 2).

Konkurs ma charakter testowy. Polega na sprawdzeniu wiedzy geograficznej o woj. małopolskim wraz z rozpoznaniem obiektów przyrodniczych, kulturowych przedstawionych na fotografiach. Uczestnicy będą konkurować ze sobą, udzielając pisemnych odpowiedzi znajdujących się na arkuszach.

Dokumenty do pobrania:

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 15 października 2019 r.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Nagrody rzeczowe w konkursie ufundowali: Biblioteka Główna i Centrum Sportu i Rekreacji UPPolskie Towarzystwo Geograficzne, Kopalnia Soli “Wieliczka”S.A. oraz Województwo Małopolskie

Szczegółowych informacji udziela:

Karina Olesiak

(stanowisko ds. projektów kulturalno-edukacyjnych i współpracy),

e-mail: karina.olesiak@up.krakow.pl

lub kulturabg@up.krakow.pl