Wpisy do Biblioteki Głównej na rok akademicki 2019/2020

Szanowni Państwo, informujemy, że z dniem 1 października rozpoczynamy wpisy Czytelników na nowy rok akademicki 2019/2020.

Wpis do Biblioteki Głównej można odnowić w Wypożyczalni, po przedstawieniu odpowiednich dokumentów:

• studenci i doktoranci Uniwersytetu Pedagogicznego: legitymacja studencka, dowód osobisty lub paszport;
  • pracownicy Uniwersytetu Pedagogicznego: legitymacja pracownicza, dowód osobisty lub paszport;
  • studenci i doktoranci innych uczelni Krakowa: legitymacja studencka z aktualnym hologramem, dowód osobisty lub paszport;
  • pracownicy naukowi szkół wyższych i instytucji naukowych z terenu Krakowa: legitymacja służbowa, ewentualnie inny dokument stwierdzający status pracownika naukowego, dowód osobisty lub paszport.

Przy odnowieniu wpisu należy zaktualizować swoje dane kontaktowe oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie informacji zgodnie z Rozporządzeniem RODO.

Więcej informacji na temat zapisów do Biblioteki znaleźć można w zakładce: Poradnik Czytelnika / Zapisy.

Przypominamy, że bieżący zapis na rok akademicki 2018/2019 zachowuje ważność tylko do 31 października. Po tym dniu, Czytelnicy, którzy nie odnowią wpisu stracą możliwość logowania na konto, prolongaty i wypożyczeń nowych publikacji.