Przepisanie zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego

Informujemy, że od 4 listopada istnieje możliwość przepisania zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego dla studentów studiów stacjonarnych, którzy uczestniczyli w tym szkoleniu we wcześniejszych latach.

Studenci, którzy studiują obecnie na studiach licencjackich (I stopnia) mogą w tym celu:

• zgłosić się do Oddziału Informacji Naukowej (pok. 71) i na miejscu zalogować się do systemu Wirtualna Uczelnia, gdzie znajduje się zaliczenie z pierwszego kierunku studiów,
  • dostarczyć (osobiście!) do OIN indeks lub wydruk z systemu WU,
  • Uwaga! Przepisanie jest możliwe tylko dla osób, które uczestniczyły w szkoleniu nie wcześniej niż 5 lat temu (rok akademicki 2014/2015 i kolejne). Chęć przepisania zaliczenia prosimy zgłaszać najpóźniej do końca listopada.

Studenci, którzy studiują obecnie na studiach magisterskich (II stopnia):

• ze względu na zmianę formuły i treści szkolenia w tym roku nie ma możliwości przepisania zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Oddziale Informacji Naukowej BG, tel. (12) 662 63 72 lub mail: oininfo@up.krakow.pl