Dodatkowe terminy szkolenia bibliotecznego – studia stacjonarne II stopnia

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż osoby, które nie podeszły dotychczas do szkolenia bibliotecznego, mają możliwość uzupełnienia zaległości na zasadach określonych poniżej.

1. Studenci, którzy nie byli obecni na ćwiczeniach praktycznych z wyszukiwania informacji w bazach danych, mają możliwość uczestnictwa w zajęciach w terminie dodatkowym. Wybór terminu oraz zapis na ćwiczenia możliwy jest poprzez platformę Moodle1 – zakładka w sekcji “Ćwiczenia praktyczne w Bibliotece”. Na szkolenia nie będą wpuszczane osoby, które nie dokonają zapisu lub pojawią się w terminie innym niż zadeklarowany. Studenci, którzy nie podejdą do ćwiczeń w powyższych terminach, będą mogli w nich uczestniczyć w sesji poprawkowej (informacje w późniejszym terminie).
  2. Studenci, którzy nie rozwiązali testu na platformie e-learningowej Moodle1, będą mogli podejść do testu w terminie dodatkowym, tj.  od 27 stycznia do 2 lutego 2020 r. Test będzie dostępny on-line na podobnych zasadach jak w pierwszym terminie.
  3. Studenci, którzy podeszli do testu, ale pomimo wykorzystania trzech prób nie zaliczyli go poprawnie, mają możliwość uczestnictwa w zajęciach w formie stacjonarnej w środę 5 lutego o godz. 17:20.