Konkurs recytatorski “Niektórzy lubią poezję” (12 III 2020)

Szanowni Państwo!

Biblioteka Główna oraz Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie zapraszają uczniów szkół średnich  do udziału w 2. edycji konkursu recytatorskiego:

„Niektórzy lubią poezję”.

Konkurs zostanie przeprowadzony 12 marca 2020 r. (czwartek) o godz. 9:00. Czas trwania będzie zależeć od liczby uczestników.

Każdy uczestnik zaprezentuje przed zebranym audytorium wybrany przez siebie utwór Wisławy Szymborskiej. Przesłuchania odbędą się w Czytelni Głównej (pokój nr 70), w budynku Uczelni przy ul. Podchorążych 2.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 13 marca (piątek). Gościem honorowym będzie dr hab. Michał Rusinek (UJ) – znakomity teoretyk literatury, literat, wieloletni sekretarz Wisławy Szymborskiej, który wygłosi z tej okazji stosowne przemówienie.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 4 marca 2020 r. na adres e-mailowy: elzbieta.twardy@up.krakow.pl

Telefon kontaktowy: (012) 662-63-72

Dokumenty do pobrania:

Uwaga! Zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku wypełniają zarówno uczestnicy (lub gdy uczestnik nie ukończył 16 lat, ich opiekunowie), jak i nauczyciele prowadzący.

NA LAUREATÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY.