Szkolenie biblioteczne dla studentów st. II stopnia (magisterskich) – informacje ogólne

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż szkolenie biblioteczne dla studentów studiów II stopnia (magisterskich) zostanie przeprowadzone w formie zdalnej na przełomie listopada i grudnia 2020 r. Podstawą uzyskania zaliczenia będzie obecność na ćwiczeniach (MS Teams) z zakresu wyszukiwania informacji w katalogach bibliotecznych i bazach danych oraz poprawne rozwiązanie testu na Platformie Moodle.

O terminach zajęć zdalnych oraz otwarciu testu na platformie Moodle zostaną Państwo poinformowani wkrótce.

Zapisy na ćwiczenia będą się odbywać drogą elektroniczną na platformie Moodle, zostaną jednak otwarte w późniejszym terminie, o czym również będziemy Państwa informować na stronie naszej Biblioteki.

Istnieje możliwość przepisania zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego, dotyczy to jednak wyłącznie studentów, którzy szkolenie dla st. II stopnia odbyli w UP w roku akademickim 2019/2020. Chęć przepisania należy zgłosić za pomocą formularza elektronicznego, który udostępnimy w terminie od 16 listopada do 11 grudnia 2020 r.

Zachęcamy do sprawdzania informacji na naszej stronie.