Szkolenie biblioteczne dla studentów zaocznych I i II stopnia

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż szkolenie biblioteczne dla studentów studiów zaocznych (niestacjonarnych) I oraz II stopnia (tj. studiów licencjackich, jednolitych magisterskich, studiów uzupełniających magisterskich) będzie miało formę testu dostępnego na platformie Moodle.

Test będzie dostępny dla Państwa od 1 grudnia 2020 r. do 15 stycznia 2021 r. Klucze dostępu można sprawdzić TUTAJ.

PRZEPISYWANIE ZALICZENIA

• zaliczenie przepisać mogą studenci, którzy szkolenie biblioteczne odbyli na UP w roku akademickim 2015/2016 lub w kolejnych
  • istnieje możliwość przepisania szkolenia ze studiów licencjackich na magisterskie
  • chęć przepisania należy zgłosić za pomocą FORMULARZA ELEKTRONICZNEGO w terminie od 1 do 18 grudnia 2020 r.