Pracownicy

DYREKCJA I SEKRETARIAT
Dyrektor Biblioteki
mgr Michał Górski
tel. (12) 662 63 61
pok. 61
michal.gorski@up.krakow.pl
sekretbg@up.krakow.pl
Zastępca Dyrektora Biblioteki
mgr Katarzyna Mól
tel. (12) 662 63 63
pok. 77
katarzyna.mol@up.krakow.pl
sekretbg@up.krakow.pl
Sekretariat
mgr Marta Dachowska
tel. (12) 662 63 61
pok. 61
marta.dachowska@up.krakow.pl
sekretbg@up.krakow.pl
ODDZIAŁ INFORMACJI NAUKOWEJ
Kierownik Oddziału
mgr Agnieszka Folga
tel. (12) 662 63 72
pok. 71
agnieszka.folga@up.krakow.pl
mgr Marzena Błach
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna / Zagraniczna
tel. (12) 662 63 72
pok. 71
marzena.blach@up.krakow.pl
wm.zagraniczna@up.krakow.pl
mgr Bartłomiej Duda
Muzeum Podręcznika
tel. (12) 662 63 72
pok. 71
bartlomiej.duda@up.krakow.pl
mgr Joanna Kołakowska tel. (12) 662 63 72
pok. 71
joanna.kolakowska@up.krakow.pl
mgr Piotr Milc
Muzeum Podręcznika
tel. (12) 662 63 72
pok. 71
piotr.milc@up.krakow.pl
dr Elżbieta Twardy
Dokumenty Życia Społecznego (DŻS)
tel. (12) 662 63 72
pok. 71
elzbieta.twardy@up.krakow.pl
ODDZIAŁ GROMADZENIA I OPRACOWANIA
Kierownik Oddziału
mgr Aleksandra Jurasz
tel. (12) 662 63 65
pok. 79
aleksandra.jurasz@up.krakow.pl
mgr Małgorzata Dziechciowska
Wymiana
tel. (12) 662 63 67
pok. 80A
malgorzata.dziechciowska@up.krakow.pl
dary.i.wymiana@up.krakow.pl
mgr Jolanta Piasecka
Dary
tel. (12) 662 63 67
pok. 80A
jolanta.piasecka@up.krakow.pl
dary.i.wymiana@up.krakow.pl
mgr Anna Ratusińska tel. (12) 662 63 68
pok. 80A
anna.ratusinska@up.krakow.pl
mgr Joanna Zięba tel. (12) 662 63 68
pok. 80A
joanna.zieba@up.krakow.pl
ODDZIAŁ UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW
Kierownik Oddziału
mgr Sławomir Szumiec
tel. (12) 662 63 73
pok. 49A
slawomir.szumiec@up.krakow.pl
wypozyczalnia@up.krakow.pl
mgr Jan Bator tel. (12) 662 63 73
pok. 49A
jan.bator@up.krakow.pl
mgr Hanna Kościńska-Jawień tel. (12) 662 63 73
pok. 49A
hanna.koscinska-jawien@up.krakow.pl
mgr Barbara Mleko tel. (12) 662 63 73
pok. 49A
barbara.mleko@up.krakow.pl
mgr Renata Wajda tel. (12) 662 63 73
pok. 49A
renata.wajda@up.krakow.pl
mgr Barbara Wąsik tel. (12) 662 63 73
pok. 49A
barbara.wasik@up.krakow.pl
mgr Aleksandra Więk-Rutkowska
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna / Krajowa
tel. (12) 662 63 73
pok. 49A
aleksandra.wiek-rutkowska@up.krakow.pl
wm.krajowa@up.krakow.pl
ODDZIAŁ CZASOPISM I WYDAWNICTW CIĄGŁYCH
Kierownik Oddziału
dr Renata Zając
tel. (12) 662 63 69
pok. B1PA
renata.zajac@up.krakow.pl
mgr Piotr Trojanowski tel. (12) 662 63 69
pok. B1PA
piotr.trojanowski@up.krakow.pl
mgr Bogusław Sorbjan tel. (12) 662 63 69
pok. B1PA
boguslaw.sorbjan@up.krakow.pl
ODDZIAŁ DIGITALIZACJI I REPROGRAFII
Kierownik Oddziału
mgr Grzegorz Wajda
tel. (12) 662 63 71
pok. 71
grzegorz.wajda@up.krakow.pl
dr Marcin Kania tel. (12) 662 63 71
pok. 71
marcin.kania@up.krakow.pl
mgr Karina Olesiak tel. (12) 662 63 71
pok. 71
karina.olesiak@up.krakow.pl
ODDZIAŁ MAGAZYNÓW I KONSERWACJI ZBIORÓW
Kierownik Oddziału
mgr Katarzyna Kałamaga
tel. (12) 662 63 70
pok. 91
katarzyna.kalamaga@up.krakow.pl
mgr Magdalena Kępińska-Samul tel. (12) 662 63 70
pok. 91
magdalena.kepinska-samul@up.krakow.pl
mgr Grzegorz Koźma tel. (12) 662 63 70
pok. 91
grzegorz.kozma@up.krakow.pl
mgr Małgorzata Skulska tel. (12) 662 63 70
pok. 91
malgorzata.skulska@up.krakow.pl
Joanna Wierciak tel. (12) 662 63 70
pok. 91
joanna.wierciak@up.krakow.pl
dr Tomasz Zapała tel. (12) 662 63 70
pok. 91
tomasz.zapala@up.krakow.pl
ODDZIAŁ OBSŁUGI INFORMATYCZNEJ
Kierownik Oddziału
mgr Kamil Panaś
tel. (12) 662 63 74
pok. 69
kamil.panas@up.krakow.pl
Krzysztof Sobkowiak tel. (12) 662 63 74
pok. 69
krzysztof.sobkowiak@up.krakow.pl
mgr inż. Miroslav Uram tel. (12) 662 63 74
pok. 69
miroslav.uram@up.krakow.pl
SEKRETARZ NAUKOWY
mgr Ewa Piotrowska tel. (12) 662 63 64
pok. 80
ewa.piotrowska@up.krakow.pl
STANOWISKO ds. KONTROLI I SELEKCJI KSIĘGOZBIORU
mgr inż. Lucyna Wąs tel. (12) 662 63 64
pok. 80
lucyna.was@up.krakow.pl

Aktualności: