Szkolenia z baz danych

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach online dotyczących naukowych baz danych:

Springer Nature

Zapraszamy do udziału w webinarium Springer Nature’s AI Revolution prowadzonym przez Springer Nature. Webinarium odbędzie się 18 czerwca w godzinach 12.30-14:00 i będzie składało się z 4 prezentacji:

  • Introduction: Embracing the AI Transformation by Dagmar Laging, Vice President Institutional Sales Europe
  • The integration of AI in improving research and services by Nestor Bustamante, Global Manager of AI & Emerging Technologies
  • The legal impacts and author rights protection by Stefan Kieselbach, Legal Director
  • How Springer Nature is safeguarding content against disruptions and maintaining research excellence by Chris Graf, Research Integrity Director.

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim. Udział w webinarium jest darmowy, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.


Webinaria Clarivate  Clarivate - logo

Więcej informacji oraz materiałów dostępne na polskiej stronie Web of Science Group.

Chcesz poszerzyć swoją perspektywę? Skorzystaj z naszych przygotowanych sesji na żądanie

Niezależnie od tego, czy ominęło Cię nasze poprzednie webinarium potrzebujesz odświeżyć swą wiedzę, czy też czujesz, że potrzebujesz dodatkowych informacji na temat konkretnych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór seminariów internetowych na żądanie może być doskonałym miejsce. Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.

Obejrzyj nasze nagrane szkolenia


EBSCO EBSCO logo

Szkolenia i webinaria EBSCO

Nagrania wideo szkoleń z trenerem:

Przewodnik:

Samouczek, który wyjaśni jak połączyć się z webinarium dostępny jest tutaj: Poznaj naszą platformę edukacyjną | EBSCO Academy. Znajdź kursy prowadzone przez instruktorów EBSCO na naszym nowym portalu edukacyjnym. Harmonogram szkoleń tam dostępnych będzie aktualizowany co kilka tygodni, zachęcamy więc, by regularnie go odwiedzać i korzystać z bogactwa oferty.


Taylor & Francis

Bądź na bieżąco:


Elsevier   

Sprawdź ofertę nadchodzących webinarów, obejmujących różnorodne możliwości rozwoju dla naukowców, menedżerów badań i bibliotekarzy. Te jednogodzinne sesje mogą być bardzo pomocne w byciu na bieżąco z najnowszymi trendami i osiągnięciami, a także w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z innymi członkami społeczności naukowej.


SciFlow

SciFlow to narzędzie do edycji i automatycznego formatowania artykułów i prac dyplomowych w dowolnym języku.

SciFlow Authoring Platform – explained simply in 4 minutes

SciFlow upraszcza przepływy pracy związane z pisaniem prac naukowych i publikowaniem artykułów. Narzędzie ma na celu skrócenie czasu komunikacji i wyeliminowanie frustracji związanych z ponownym formatowaniem wielu wersji rękopisów i plików tekstowych. SciFlow oferuje 5000 szablonów czasopism, szybkie formatowanie pracy dyplomowej lub innego tekstu naukowego oraz możliwość dodania własnego szablonu obowiązującego na uczelni. Platforma m.in. obsługuje ponad 8000 stylów cytowania oraz umożliwia współpracę autorów nad jednym tekstem.

SciFlow for Researchers: writing for a journal was never easier

Artykuł w odpowiednim dla danego czasopisma układzie: użytkownik ma do wyboru 5000 szablonów czasopism. Pisząc artykuł z SciFlow autor ma pewność, iż format jego artykułu odpowiada wymogom danego czasopisma. Istnieje również możliwość dodania własnego szablonu.

SciFlow for Students: focus on writing – leave the formatting to us

Szybkie formatowanie pracy dyplomowej lub innego tekstu naukowego: jeśli student napisze pracę dyplomową w SciFlow, może jednym kliknięciem sformatować cały dokument i zaskoczy promotora profesjonalnie wyglądającym układem.

 


Aktualności: