Szkolenia z baz danych

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach online dotyczących naukowych baz danych:

Webinaria Clarivate

Więcej informacji oraz materiałów dostępne na polskiej stronie Web of Science Group.

Chcesz poszerzyć swoją perspektywę? Skorzystaj z naszych przygotowanych sesji na żądanie

Niezależnie od tego, czy ominęło Cię nasze poprzednie webinarium potrzebujesz odświeżyć swą wiedzę, czy też czujesz, że potrzebujesz dodatkowych informacji na temat konkretnych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór seminariów internetowych na żądanie może być doskonałym miejsce. Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.

Obejrzyj nasze nagrane szkolenia

Ebsco

Nagrania wideo szkoleń z trenerem:

Przewodnik:

Samouczek, który wyjaśni jak połączyć się z webinarium dostępny jest tutaj: Poznaj naszą platformę edukacyjną | EBSCO Academy. Znajdź kursy prowadzone przez instruktorów EBSCO na naszym nowym portalu edukacyjnym. Harmonogram szkoleń tam dostępnych będzie aktualizowany co kilka tygodni, zachęcamy więc, by regularnie go odwiedzać i korzystać z bogactwa oferty.

Elsevier

Sprawdź ofertę nadchodzących webinarów, obejmujących różnorodne możliwości rozwoju dla naukowców, menedżerów badań i bibliotekarzy. Te jednogodzinne sesje mogą być bardzo pomocne w byciu na bieżąco z najnowszymi trendami i osiągnięciami, a także w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z innymi członkami społeczności naukowej.

Lista nadchodzących sesji na żywo i nagrań z poprzednich webinarów jest dostępna na stronie Elsevier Customer Hub dla Polski, ale poniżej znajduje się zapowiedź nadchodzących webinarów prowadzonych w języku angielskim.

 

28 marca godz. 11:30  Czasopisma drapieżne i jak ich unikać

18 kwietnia godz. 11:30  Reaxys a cele zrównoważonego rozwoju SDG

25 kwietnia godz. 11:30  Przegląd literaturowy przy wykorzystaniu funkcjonalności Scopusa i SciVala

9 maja godz. 11:30  Skuteczne wyszukiwanie literatury w Scopus i ScienceDirect – jak łączyć dwa wysokiej jakości źródła dla uzyskania najlepszych wyników

16 maja godz. 11:30  Jak identyfikować istotne tematy oraz media do publikacji swoich tekstów naukowych?

17 maja godz. 10:00  ScienceDirect – wygodne wyszukiwanie i praca z pełnym tekstem publikacji naukowych. Top 5 funkcjonalności bazy

13 czerwca godz. 11:30  Jak analizować wkład badacza oraz instytucji w Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ? 

Mamy nadzieję, że proponowane sesje będą wypełnione wiedzą i angażujące, a także pełne wskazówek i wglądu w to, w jaki sposób rozwiązania Elsevier mogą sprostać najważniejszym wyzwaniom i potrzebom.


Aktualności: