Szkolenie biblioteczne – studia niestacjonarne II stopnia

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA

Szkolenie biblioteczne dla studentów studiów niestacjonarnych drugiego stopnia będzie realizowane wyłącznie w formie e-learningu (platforma Moodle).

Podstawą uzyskania zaliczenia będzie poprawne rozwiązanie testu online. Materiały szkoleniowe i test będą dostępne na platformie e-learningowej Uniwersytetu Pedagogicznego od 4 do 17 grudnia 2023 r. Klucze dostępu można sprawdzić TUTAJ.

Przepisanie szkolenia:

Zaliczenia przepisujemy wyłącznie studentom, którzy uzyskali je na studiach drugiego stopnia na Uniwersytecie Pedagogicznym w roku akademickim 2019/2020 lub później (na studiach zaocznych lub dziennych). W takim przypadku zaliczenie będzie można przepisać za pomocą elektronicznego formularza, który jest udostępniony na stronie Biblioteki.

Dodatkowych wyjaśnień udziela Oddział Informacji Naukowej Biblioteki Głównej (pok. 71, tel. 12 662-63-72).