Seminarium „Technologie|treści” – zapraszamy do uczestnictwa

Digitalizacja.pl oraz Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zapraszają na seminarium „Technologie|treści”, które odbędzie się 24 maja 2018 r. w Audytorium im. prof. Wincentego Danka (budynek UP przy ul. Podchorążych 2).

Prezentowane zagadnienia dotyczyć będą praktycznych aspektów digitalizacji oraz produkcji dokumentów cyfrowych, a także ich relacji ze światem analogowym – nie tylko w zakresie przetwarzania i opracowania dokumentów historycznych, lecz także fotografii oraz współczesnej działalności wydawniczej. Wydarzenie organizowane jest przy współpracy Biura Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zapraszamy do uczestnictwa.

Udział w seminarium jest bezpłatny, wymaga jednak uprzedniej rejestracji. Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj.  Zamknięcie rejestracji 6 kwietnia 2018 o godzinie 12:00.

Program imprezy.

Wydarzenie na Facebooku.