Dodatkowe terminy szkolenia bibliotecznego – studia stacjonarne I stopnia

1. Studenci, którzy nie byli obecni na ćwiczeniach praktycznych z wyszukiwania informacji w katalogu, mają możliwość uczestnictwa w zajęciach w terminie dodatkowym.
Wyboru terminu oraz zapisu na zajęcia można dokonać poprzez platformę Moodle1 – zakładka w sekcji “Szkolenie – ćwiczenia praktyczne“. Na szkolenia nie będą wpuszczane osoby, które nie dokonają zapisu lub pojawią się w terminie innym niż zadeklarowany.
Studenci, którzy nie podejdą do ćwiczeń w powyższych terminach, będą mogli w nich uczestniczyć w sesji poprawkowej (informacje pojawią się w późniejszym terminie).
2. Studenci, którzy nie rozwiązali testu na platformie e-learningowej Moodle1, będą mogli to zrobić w terminie dodatkowym, tj. od 20 do 26 stycznia 2020 r. Test będzie dostępny on-line na podobnych zasadach jak w pierwszym terminie.
Studenci, którzy podeszli do testu, ale pomimo wykorzystania trzech prób nie zaliczyli go poprawnie, mają możliwość uczestnictwa w zajęciach w formie stacjonarnej w środę 5 lutego o godz. 17:20.
3. Studenci studiów licencjackich, którzy odbyli szkolenie biblioteczne na naszej Uczelni (nie wcześniej niż w roku akademickim 2014/2015) mogą przepisać zaliczenie. W tym celu należy zgłosić się do Oddziału Informacji Naukowej (pok. 72) w terminie od 27 stycznia do 21 lutego 2020 r. i przedstawić wpis w systemie WU.