Przepisywanie zaliczeń ze szkolenia bibliotecznego – FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Szanowni Państwo,

informujemy o możliwości przepisania zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego na poniższych zasadach.

Studia I stopnia oraz jednolite magisterskie (studia stacjonarne)

• zaliczenie przepisać mogą studenci, którzy szkolenie dla 1 roku odbyli na UP w roku akademickim 2015/2016 lub w kolejnych
  • chęć przepisania należy zgłosić za pomocą  FORMULARZA ELEKTRONICZNEGO w terminie od 16 listopada do 18 grudnia 2020 r.

Studenci II stopnia  (studia stacjonarne)

• zaliczenie przepisać mogą wyłącznie studenci, którzy szkolenie dla st. II stopnia odbyli w UP w roku akademickim 2019/2020
  • chęć przepisania należy zgłosić za pomocą FORMULARZA ELEKTRONICZNEGO w terminie od 16 listopada do 18 grudnia 2020 r.
  • nie przepisujemy zaliczeń ze szkolenia odbytego w ramach studiów licencjackich (dla każdego stopnia studiów przewidziano odmienny program kursu)

Studia I i II stopnia (niestacjonarne)

• zaliczenie przepisać mogą studenci, którzy szkolenie biblioteczne odbyli na UP w roku akademickim 2015/2016 lub w kolejnych
  • chęć przepisania należy zgłosić za pomocą FORMULARZA ELEKTRONICZNEGO w terminie od 1 do 18 grudnia 2020 r.