Szkolenia EBSCO – zaproszenie do udziału

Szkolenia online w języku polskim – Luty 2021

Zapraszamy do udziału w dostępnych bezpłatnie, otwartych szkoleniach online w języku polskim, które przygotowaliśmy na luty. Podczas sesji nasi trenerzy w zwięzły sposób opowiedzą o rozwiązaniach, produktach i ich aktualizacjach. Szczegóły najbliższych sesji przedstawiamy poniżej.
Pełna lista szkoleń dostępna >> tu.

Aplikacja mobilna w 30 minut | 2 lutego 2021 | godz.: 14:30

Sesja dedykowana nowej aplikacji mobilnej EBSCO. Pokażemy jak pobrać, zalogować się i korzystać z aplikacji w najbardziej efektywny sposób.

>> Pozostałe  szkolenia EBSCO w języku polskim w lutym.

Narzędzia EBSCOhost przydatne przy pisaniu pracy magisterskiej | 10 lutego 2021 | godz.: 11:00

Szkolenie stworzone z myślą o studentach przygotowujących się do pisania pracy magisterskiej. Podczas tej praktycznej sesji opowiemy, jak w efektywny sposób korzystać z funkcji dostępnych na platformie EBSCOhost tj.: zapisywanie artykułów do chmury do Google Drive, cytowanie artykułu, zapisywanie historii wyszukiwania, tworzenie i korzystanie z osobistego konta Moje EBSCOhost, zapisywanie wyników do folderu, tworzenie powiadomień, eksportowanie danych bibliograficznych do programów typu Zotero, Mendeley, EndNote.

>> Pozostałe szkolenia EBSCO w języku polskim w lutym.

Poznaj Academic Research Source – bogatą bazę czasopism i e-książek | 11 lutego 2021 | godz.: 13:00

Szkolenie dedykowane bazie Academic Research Source, dzięki której uzyskasz dostęp do ponad 5.000 czasopism oraz licznych wartościowych książek elektronicznych. Baza zawiera ponad 350 publikacji wydawanych w Polsce, co wyróżnia ją na tle innych zasobów EBSCO. Podczas szkolenia dowiesz się jak wyszukiwać artykuły oraz e-książki w bazie, jak również poznasz rozwiązania umożliwiające korzystanie z tych materiałów offline.

> Pozostałe szkolenia EBSCO w języku polskim w lutym.

Polskojęzyczne Webinaria Oxford University Press: Luty 2021

Zapoznaj się z harmonogramem szkoleń od Oxford University Press, które pomogą Twoim pracownikom i użytkownikom Twojej biblioteki w pełni wykorzystać dostęp do zasobów wydawcy. Wszystkie wymienione sesje odbędą się w języku polskim.

> Harmonogram spotkań.

EBSCO Academy

Znajdź kursy prowadzone przez instruktorów EBSCO na naszym nowym portalu edukacyjnym. Harmonogram szkoleń tam dostępnych będzie aktualizowany co kilka tygodni, zachęcamy więc, by regularnie go odwiedzać i korzystać z bogactwa oferty. Czekamy na Państwa na naszych szkoleniach.