“Skrypty akademickie WSP-AP-UP” – wystawa ze zbiorów Muzeum Podręcznika Biblioteki Głównej UP

Zapraszamy serdecznie do objerzenia wystawy “Skrypty akademickie WSP-AP-UP”. Na ekspozycji, w holu Biblioteki Głównej, prezentowane są skrypty akademickie wydane nakładem Wydawnictwa Naukowego naszej Uczelni. Publikacje przygotowane przez pracowników naukowych Wyższej Szkoły Pedagogicznej, Akademii Pedagogicznej i Uniwersytetu Pedagogicznego, towarzyszyły studentom podczas ćwiczeń i zajęć laboratoryjnych.

Skrypty podzielone zostały na kilka kategorii: nauki pedagogiczne, humanistyczne, przyrodnicze, ścisłe i techniczne.

Wystawa dostępna jest w holu Biblioteki Głównej w dniach 22 marca – 11 czerwca 2021 r. Przygotowana została przez Muzeum Podręcznika Biblioteki Głównej Uniwersytetu Pedagogicznego.

Ze względu na ograniczenia pandemiczne, uprzejmie informujemy, że w jednym czasie w holu Biblioteki mogą przebywać maksymalnie dwie osoby (wliczając w to osoby korzystające z wypożyczalni!). Podczas wizyty w Bibliotece obowiązuje również nakaz zasłaniania ust i nosa, a także dezynfekcja rąk przy wejściu do holu Biblioteki Głównej.