Szkolenie biblioteczne – studia dzienne II st. (SUM): informatyka, gospodarka przestrzenna, edukacja techniczno-informatyczna

Studentów kierunków informatyka, gospodarka przestrzenna oraz edukacja techniczno-informatyczna, realizujących program studiów uzupełniających II stopnia (SUM), informujemy o możliwości zapisu na  SZKOLENIE BIBLIOTECZNE NA PLATFORMIE MS TEAMS.

Zapisu można dokonać za pomocą platformy Moodle, wybierając jeden z trzech terminów oraz wpisując klucz dostępu dla swojego kierunku.

Terminy do wyboru:

• 16.04 (piątek) – godz. 8.30;
  • 20.04 (wtorek) – godz. 17.00;
  • 21.04 (środa) – godz. 17.00;
  • 27.04 (wtorek) – godz. 17:00

Klucze dostępu:

– edukacja techniczno-informatyczna – edukacjatechnicznaSUM20!

– gospodarka przestrzenna – gospodarkaSUM20!

– informatyka – informatykaSUM20!

TEST NA PLATFORMIE MOODLE

Test  na platformie Moodle będzie dla Państwa otwarty przez tydzień od dnia szkolenia. Warunkiem przystąpienia do testu jest obecność na szkoleniu (MS Teams)!

PRZEPISYWANIE ZALICZEŃ:

• zaliczenie przepisać mogą wyłącznie studenci, którzy szkolenie dla st. II stopnia odbyli w UP w roku akademickim 2019/2020
  • nie przepisujemy zaliczenia ze szkolenia zrealizowanego w ramach studiów licencjackich (zmiana programu kursu)