Szkolenie biblioteczne – studia dzienne i zaoczne : ostatni termin / otwarcie testu

Szanowni Państwo, informujemy o otwarciu testu na platformie Moodle dla studentów st. stacjonarnych (II stopień) oraz st. niestacjonarnych (I i II stopień). Test będzie dostępny od 21 do 27 czerwca 2021 r.

Studentów studiów stacjonarnych II stopnia informujemy o możliwości uczestniczenia w szkoleniu na platformie MS Teams w środę 23 czerwca o godz. 8:30.

PRZEPISYWANIE ZALICZEŃ

studia dzienne II stopnia:

• zaliczenie przepisać mogą wyłącznie studenci, którzy szkolenie dla st. II stopnia odbyli w UP w roku akademickim 2019/2020
  • nie przepisujemy zaliczenia ze szkolenia zrealizowanego w ramach studiów licencjackich (zmiana programu kursu)

studia zaoczne I i  II stopnia:

• zaliczenie przepisać mogą studenci, którzy szkolenie biblioteczne odbyli na UP w roku akademickim 2015/2016 lub w kolejnych

Prosimy o uzupełnienie wszystkich zaległości!