Szkolenia biblioteczne – zapisy: studia dzienne I st., studia jednolite magisterskie (do 15 X 2021 r.)

Drodzy Studenci!

Zaczynamy kolejny sezon obowiązkowych szkoleń bibliotecznych dla I roku studiów stacjonarnych licencjackich oraz jednolitych magisterskich.

Podstawą  uzyskania zaliczenia będzie obecność na zajęciach  z zakresu wyszukiwania informacji w katalogach bibliotecznych (zdalnie na Platformie Teams lub stacjonarnie w Bibliotece Głównej – p. 70) oraz poprawne rozwiązanie testu na Platformie Moodle.

Test będzie dostępny na platformie e-learningowej w terminie od 13 do 31.10.2021 r. Jego otwarcie będzie uzależnione od obecności na części praktycznej szkolenia.

ZAPISY NA SZKOLENIE

Student może wybrać formę szkolenia (zdalną/stacjonarną) oraz termin, zapisując się na zajęcia za pomocą platformy Moodle. Zapisu można dokonać do 15 października, po upływie tego terminu zapisy zostaną zablokowane.

Prosimy o rozważne wybieranie terminów, gdyż zmiany nie będą akceptowane.

Klucze dostępu dla poszczególnych kierunków są dostępne TUTAJ.

Uwaga! Bez dokonania zapisu na platformie Moodle nie będzie można wziąć udziału w szkoleniu.