Szkolenie biblioteczne – st. dzienne II stopnia (SUM) – zapisy (18-29 X 2021)

Szanowni Państwo,

wszystkich studentów 1 roku st. stacjonarnych II stopnia (SUM) zapraszamy do udziału w  obowiązkowym szkoleniu bibliotecznym.

Podstawą uzyskania zaliczenia będzie obecność na zajęciach z zakresu wyszukiwania informacji w katalogach bibliotecznych oraz poprawne rozwiązanie testu na Platformie Moodle.

ZAPISY

W tym roku każdy student może wybrać formę szkoleniastacjonarną (Czytelnia Główna BG; p. 70) lub zdalną (Ms Teams), a także odpowiadający mu termin. W tym celu należy zalogować się na platformę Moodle, dodać się do grupy/kierunku, wpisując odpowiedni kod dostępu, a następnie wybrać formę i datę szkolenia. Zapisy trwają wyłącznie od 18 do 29 października.

Kody dostępu można znaleźć TUTAJ.

TEST NA PLATFORMIE MOODLE

Test będzie dostępny od 4 do 21 listopada 2021 r. Podejść do testu można dopiero po odbyciu ćwiczeń praktycznych.

PRZEPISYWANIE ZALICZEŃ

Nie przepisujemy zaliczeń ze studiów licencjackich na studia magisterskie (różna tematyka kursu).

Zaliczenie może przepisać wyłącznie student, który  szkolenie biblioteczne odbył w UP na innych studiach magisterskich w roku akademickim 2019/2020 lub 2020/2021.

Chęć przepisania zaliczenia można zgłosić za pomocą elektronicznego formularza, który jest dostępny TUTAJ.

UWAGA! W szkoleniu mogą uczestniczyć wyłącznie studenci, którzy wcześniej dokonają zapisu na platformie Moodle.