Szkolenia biblioteczne – dodatkowe terminy, otwarcie testu (st. stacjonarne I i II stopnia)

Szanowni Państwo,

istnieje możliwość uzupełnienia zaległości związanych ze szkoleniem bibliotecznym.

STUDENCI STUDIÓW STACJONARNYCH I STOPNIA (st. licencjackie i jednolite magisterskie)

Aby uczestniczyć w części praktycznej szkolenia, należy dodać się do swojej grupy (kierunku studiów) na Platformie Moodle i pobrać kod do spotkania na MS Teams. Można wybrać jeden z dwóch terminów:

· 24.01.2022 r. – godz. 17.00

· 25.01.2022 r. – godz. 8.30

Klucze dostępu, za pomocą których należy dodać się do grupy na platformie Moodle, znajdą Państwo TUTAJ.

Zapisać na szkolenie można się od 10 stycznia 2022 r.

Test na platformie Moodle będzie dostępny od  24 do 30.01.2022 r.

Osoby, które zaliczyły część praktyczną, ale nie podeszły do testu, mogą nadrobić zaległości we wskazanym powyżej terminie.

kalendarz - dodatkowe terminy

STUDENCI STUDIÓW STACJONARNYCH II STOPNIA (SUM)

Aby uczestniczyć w części praktycznej szkolenia, należy dodać się do swojej grupy (kierunku studiów) na Platformie Moodle i pobrać kod do spotkania na MS Teams. Można wybrać jeden z dwóch terminów:

· 26.01.2022 r. – godz. 8.30

· 27.01.2022 r. – godz. 17.00

Klucze dostępu, za pomocą których należy dodać się do grupy na platformie Moodle, znajdą Państwo TUTAJ.

Zapisać na szkolenie można się od 10 stycznia 2022 r.

Test na platformie Moodle będzie dostępny od 26. 01. do 01. 02. 2022 r.

kalendarz - dodatkowe terminy