Szkolenie biblioteczne w sesji poprawkowej (ostatnie terminy)/ otwarcie testu (studia stacjonarne I i II stopnia)

Szanowni Państwo,

wszystkich studentów, którzy nie uzyskali zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego, zachęcamy do uzupełnienie zaległości. Jednocześnie informujemy, iż podane poniżej terminy są ostatnimi w semestrze zimowym 2021/2022, dlatego prosimy o poważne potraktowanie tematu.

STUDENCI 1 ROKU STUDIÓW I STOPNIA – LICENCJACKICH I JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH

1. Studenci, którzy nie odbyli szkolenia na platformie Teams i nie wykonali testu na platformie Moodle, powinni:
  •  dodać się do grupy na platformie Moodle, wpisując klucz dostępu właściwy dla ich kierunku,
  • korzystając z platformy Moodle, zapisać się na szkolenie realizowane na MS Teams i pobrać klucz dostępu do spotkania, które odbędzie się 15 lutego 2022 r. o godz. 8:30,
  • zapisy na szkolenie zostaną otwarte 14 lutego i potrwają do dnia szkolenia,
  • po odbyciu części praktycznej szkolenia wypełnić test dostępny na platformie Moodle w terminie od 15 do 20 lutego 2022 r.

2. Studenci, którzy odbyli część praktyczną szkolenia na MS Teams, ale nie wykonali testu na platformie Moodle, proszeni są o uzupełnienie zaległości od 15 do 20 lutego 2022 r.

3. Studenci, którzy wykorzystali wszystkie trzy podejścia do testu, ale nie uzyskali zaliczenia, proszeni są o kontakt mailowy z pracownikami Oddziału Informacji Naukowej odpowiedzialnymi za dany kierunek studiów.

STUDENCI 1 ROKU STUDIÓW II STOPNIA – MAGISTERSKICH UZUPEŁNIAJĄCYCH (SUM)

• korzystając z platformy Moodle, zapisać się na szkolenie realizowane na MS Teams i pobrać klucz dostępu do spotkania, które odbędzie się 16 lutego 2022 r. o godz. 8:30,
  • zapisy na szkolenie zostaną otwarte 14 lutego i potrwają do dnia szkolenia,
  • po odbyciu części praktycznej szkolenia wypełnić test dostępny na platformie Moodle w terminie od 16 do 20 lutego 2022 r.

2. Studenci, którzy odbyli część praktyczną szkolenia na MS Teams, ale nie wykonali testu na platformie Moodle, proszeni są o uzupełnienie zaległości od 16 do 20 lutego 2022 r.