Szkolenie biblioteczne 2022/2023 – studia dzienne licencjackie oraz jednolite magisterskie

Drodzy Studenci!

Zaczynamy kolejny sezon obowiązkowych szkoleń bibliotecznych dla I roku studiów stacjonarnych licencjackich oraz jednolitych magisterskich.

Podstawą  uzyskania zaliczenia będzie obecność na zajęciach  z zakresu wyszukiwania informacji w katalogach bibliotecznych (ćwiczenia praktyczne) oraz poprawne rozwiązanie testu na platformie Moodle.

Ćwiczenia praktyczne odbywać się będą na platformie Teams od 11 do 28 października 2022 r. Można się na nie zapisać  poprzez platformę Moodle od 3 października 2022 r. Niezbędne do zapisu klucze dostępu dla poszczególnych kierunków można sprawdzić TUTAJ. Prosimy o rozważne wybieranie terminów.

Test będzie dostępny na platformie e-learningowej od 11 października do 6 listopada 2022 r. Mogą do niego przystąpić studenci, którzy odbyli wcześniej zajęcia praktyczne.

Uwaga! Bez dokonania zapisu na platformie Moodle nie będzie można wziąć udziału w szkoleniu.

Przepisanie zaliczenia