Szkolenie biblioteczne 2022/2023 – studia dzienne magisterskie uzupełniające (SUM)

Drodzy Studenci!

Zaczynamy kolejny sezon obowiązkowych szkoleń bibliotecznych dla I roku studiów magisterskich uzupełniających (SUM).

Podstawą uzyskania zaliczenia będzie obecność na zajęciach z zakresu wyszukiwania informacji w katalogach bibliotecznych i bazach danych (ćwiczenie praktyczne) oraz poprawne rozwiązanie testu na platformie Moodle.

Ćwiczenia praktyczne odbywać się będą na platformie Teams od 7 do 9 listopada 2022 r. Studenci mogą zapisywać się na zajęcia za pomocą platformy Moodle od 24 października 2022 r.

Test będzie dostępny na platformie Moodle od 7 do 20 listopada 2022 r. Mogą do niego przystąpić studenci, którzy odbyli zajęcia praktyczne. Klucze dostępu dla poszczególnych kierunków można sprawdzić TUTAJ. Prosimy o rozważne wybieranie terminów.

Przepisanie zaliczenia