Szkolenie biblioteczne: studia stacjonarne I i II stopnia – termin w sesji egzaminacyjnej/ otwarcie testu

Szanowni Państwo,

istnieje możliwość uzupełnienia zaległości związanych ze szkoleniem bibliotecznym.

STUDENCI STUDIÓW STACJONARNYCH I STOPNIA (st. licencjackie i jednolite magisterskie)

Aby uczestniczyć w części praktycznej szkolenia, należy dodać się do swojej grupy (kierunku studiów) na Platformie Moodle i pobrać kod do spotkania na MS Teams. Szkolenie odbędzie się:

• 06.02.2023 r. – godz. 8:30

Klucze dostępu, za pomocą których należy dodać się do grupy na platformie Moodle, znajdą Państwo TUTAJ.

Zapisać na szkolenie można się od 30 stycznia 2023 r.

Test na platformie Moodle będzie dostępny od  6 do 8 lutego 2023 r.

Osoby, które zaliczyły część praktyczną, ale nie podeszły do testu, mogą nadrobić zaległości do 22 stycznia oraz we wskazanym powyżej terminie.

Studenci, którzy podeszli trzykrotnie do testu, ale nie uzyskali zaliczenia, proszeni są o kontakt mailowy bezpośrednio z osobą wpisującą zaliczenia dla danego kierunku studiów.

STUDENCI STUDIÓW STACJONARNYCH II STOPNIA (SUM)

Aby uczestniczyć w części praktycznej szkolenia, należy dodać się do swojej grupy (kierunku studiów) na platformie Moodle i pobrać kod do spotkania na MS Teams. Szkolenie odbędzie się:

• 09.02.2023 r. – godz. 8:30

Klucze dostępu, za pomocą których należy dodać się do grupy na platformie Moodle, znajdą Państwo TUTAJ.

Zapisać na szkolenie można się od 30 stycznia 2023 r.

Test na platformie Moodle będzie dostępny od 9 do 12 lutego 2023 r.

Osoby, które zaliczyły część praktyczną, ale nie podeszły do testu, mogą nadrobić zaległości do 29 stycznia oraz we wskazanym powyżej terminie.