Szkolenie biblioteczne: studia stacjonarne I i II stopnia – ostatni termin (sesja poprawkowa)/ otwarcie testu

Szanowni Państwo,

organizujemy ostatnie w tym roku akademickim szkolenie biblioteczne. Wszystkich studentów, którzy nie uzyskali jeszcze zaliczenia z kursu, zachęcamy do skorzystania z poniższego terminu!

STUDENCI STUDIÓW STACJONARNYCH I STOPNIA (st. licencjackie i jednolite magisterskie)

Aby uczestniczyć w części praktycznej szkolenia, należy dodać się do swojej grupy (kierunku studiów) na platformie Moodle i pobrać kod do spotkania na MS TeamsSzkolenie odbędzie się:

• 17.02.2023 r. – godz. 10:30

Klucze dostępu, za pomocą których należy dodać się do grupy na platformie Moodle, znajdą Państwo TUTAJ.

Zapisać na szkolenie można się od 7 lutego 2023 r.

Test na platformie Moodle będzie dostępny w terminie 17-19 lutego 2023 r.

Osoby, które zaliczyły część praktyczną, ale nie podeszły do testu, mogą nadrobić zaległości we wskazanym powyżej terminie.

Studenci, którzy podeszli trzykrotnie do testu, ale nie uzyskali zaliczenia, proszeni są o kontakt mailowy bezpośrednio z osobą wpisującą zaliczenia dla danego kierunku studiów.

STUDENCI STUDIÓW STACJONARNYCH II STOPNIA (SUM)

Aby uczestniczyć w części praktycznej szkolenia, należy dodać się do swojej grupy (kierunku studiów) na platformie Moodle i pobrać kod do spotkania na MS TeamsSzkolenie odbędzie się:

• 17.02.2023 r. – godz. 8:30

Klucze dostępu, za pomocą których należy dodać się do grupy na platformie Moodle, znajdą Państwo TUTAJ.

Zapisać na szkolenie można się od 10 lutego 2023 r.

Test na platformie Moodle będzie dostępny w terminie 17-19 lutego 2023 r.

Osoby, które zaliczyły część praktyczną, ale nie podeszły do testu, mogą nadrobić zaległości  od 9 do 12 lutego 2023 r. lub we wskazanym powyżej terminie.