Przepisywanie zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego

Informujemy, że od 10 marca 2023 r. istnieje możliwość przepisania zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego przez studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy uczestniczyli w tym szkoleniu we wcześniejszych latach.

Uwaga! Przepisanie zaliczenia jest możliwe tylko w przypadku osób, które uczestniczyły w szkoleniu nie wcześniej niż 5 lat temu na studiach I stopnia (rok akademicki 2017/2018 i kolejne) i nie wcześniej niż 3 lata temu na studiach II stopnia (rok akademicki 2019/2020 i kolejne). Nie ma możliwości przepisania zaliczenia ze studiów licencjackich/inżynierskich na magisterskie, ponieważ treści w kursach różnią się od siebie. Chęć przepisania zaliczenia prosimy zgłaszać do 30 kwietnia za pomocą elektronicznego formularza (link poniżej) do osoby odpowiedzialnej za Państwa kierunek studiów.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Oddziale Informacji Naukowej BG: tel. (12) 662 63 72, mail: oininfo@up.krakow.pl

Kierunek

Pracownik