EBSCO: Nursing Reference Center Plus, Rehabilitation & Sports Medicine Source oraz kolekcji e-booków eBook Clinical Collection i eBook Nursing Collecion – dostęp testowy (do 8 I 2024 r.)

Szanowni Państwo,
Biblioteka Główna Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie uprzejmie informuje o uruchomieniu dostępu testowego do baz EBSCO Nursing Reference Center Plus, Rehabilitation & Sports Medicine Source oraz kolekcji e-booków  eBook Clinical Collection i  eBook Nursing Collecion.
Rehabilitation & Sports Medicine Source – zasób stworzony dla studentów medycyny sportowej i fizykoterapii oraz badaczy. Oferuje pełnotekstowe czasopisma z zakresu medycyny sportowej i rehabilitacji, publikacje branżowe i magazyny.

Nursing Reference Center Plus – zasób zaprojektowany specjalnie dla pielęgniarek dostarcza opartych na dowodach informacji dla punktów opieki, kształcenia ustawicznego, badań pielęgniarskich i innych.
eBook Clinical Collection – subskrypcja stworzona specjalnie pod kątem lekarzy klinicznych, naukowców i studentów różnych obszarów medycyny. W zbiorze przedstawiono ponad 2 000 najnowszych tytułów obejmujących praktykę ogólną, zagadnienia z zakresu pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej oraz nauki wspierające.

eBook Nursing Collection – wyselekcjonowana kolekcja e-booków stworzona dla szpitali, placówek medycznych i instytucji akademickich. Zbiór zawiera przewodniki kliniczne, podręczniki oraz praktyczne poradniki i tytuły poświęcone rozwojowi zawodowemu.

Dostęp testowy będzie aktywny do dnia 08 stycznia 2024 r.
Zasoby zostały dodane na platformę EBSCOhost i są dostępne dla użytkowników w ramach sieci adresów IP Uczelni lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych (poprzez usługę VPN). Do przeglądania zasobów EBSCO najlepiej używać przeglądarek Edge lub Internet Explorer.
Wszelkie informacje odnośnie dostępu do usługi VPN znajdują się na stronie Biblioteki Głównej.

Zachęcamy do korzystania.