Konkurs recytatorski “Niektórzy lubią poezję” (18 i 22 marca 2019 r.)

Szanowni Państwo!

Biblioteka Główna, Instytut Filologii Polskiej, Instytut Nauk o Informacji oraz Biuro Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego zapraszają do udziału w konkursie recytatorskim:

„Niektórzy lubią poezję”.

Pragniemy poinformować Państwa, iż ze względu na ogromną liczbę nadesłanych zgłoszeń konkurs zostanie rozstrzygnięty:
– w kategorii szkoły podstawowe kl. VI-VIII w dniu 18 marca (poniedziałek),
– w kategorii gimnazja i szkoły średnie 22 marca (piątek).

Każdy uczeń będzie prezentował wybrany przez siebie utwór wyłącznie przed komisją oceniającą (bez udziału audytorium) w wyznaczonym dla siebie czasie (informacje rozesłaliśmy do szkół na adresy podane w karcie zgłoszenia). Przesłuchania będą się odbywać w Czytelni Głównej (pokój nr 70), w budynku Uczelni przy ul. Podchorążych 2. Wyniki zostaną opublikowane na stronie biblioteki odpowiednio 19  (wtorek) i  25 marca (poniedziałek). Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 29 marca (piątek).

Szczegółowe informacje podamy w późniejszym terminie.

Telefon kontaktowy: (012) 662-63-72

Prosimy również o dosłanie brakujących dokumentów na adres e-mailowy: elzbieta.twardy@up.krakow.pl

Dokumenty do pobrania:

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.