“EDUKACJA KULTUROWA/ DZIEDZICTWO / ZROZUMIENIE” – zaproszenie na spotkanie z dr Ellen Frank (16 I 2020)

Wydział Sztuki, Instytut Filologii Polskiej oraz Biblioteka Główna zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie z dr Ellen Frank (EFIAF), amerykańską artystką w dziedzinie malarstwa i projektowania książek, naukowcem, pisarzem. Spotkanie pt. “EDUKACJA KULTUROWA / DZIEDZICTWO / ZROZUMIENIE” odbędzie się 16 stycznia 2020 r. (tj. czwartek) o godz. 12:00 w Audytorium im. W. Danka przy ul. Podchorążych 2.
Podczas wydarzenia pracownicy Wydziału Sztuki UP zaprezentują projekty artystyczne i edukacyjne inspirowane dziedzictwem kultury żydowskiej (wystąpią: dr hab. Łukasz Murzyn, dr hab. Alicja Panasiewicz Prof. UP, dr Weronika Plińska,  dr Łukasz Surowiec, mgr Jacek Złoczowski i mgr Piotr Filipiuk).