Zgłoszenia publikacji pracowników podczas ograniczenia pracy Uczelni w związku z koronawirusem

Szanowni Państwo, w związku z wprowadzeniem w Uniwersytecie Pedagogicznym Poziomu 2  bezpieczeństwa prosimy, aby wszystkie publikacje zgłaszać drogą elektroniczną do pracownika OIN odpowiedzialnego za daną dyscyplinę naukową, lub na adres mailowy Oddziału Informacji: oininfo@up.krakow.pl.

Prosimy, jeśli nie jest to niezbędne, zrezygnować z wizyty bezpośredniej w Oddziale Informacji Naukowej Biblioteki Głównej.

Przypominamy, że do zgłoszenia drogą elektroniczną wymagane są:

• numer DOI publikacji, lub adres www z dostępnym tekstem, lub plik pdf z kompletną publikacją
  • jeżeli żadne z powyższych nie jest możliwe prosimy o przesyłanie skanów/zdjęć publikacji: strony tytułowej, redakcyjnej, spisu treści i zgłaszanego artykułu lub rozdziału

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.