Szkolenie biblioteczne dla studentów st. dziennych II stopnia (SUM) – ZAPISY

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż szkolenie biblioteczne dla studentów studiów dziennych II stopnia (magisterskich) zostanie przeprowadzone w formie zdalnej. Podstawą uzyskania zaliczenia będzie obecność na ćwiczeniach (MS Teams) z zakresu wyszukiwania informacji w katalogach bibliotecznych i bazach danych oraz poprawne rozwiązanie testu na Platformie Moodle.

ZAPISY NA ĆWICZENIA:

ĆWICZENIA na Platformie Teams będą realizowane od 23 do 27 listopada 2020 r.  Każdy student musi potwierdzić swój udział w zajęciach, wpisując na Platformie Moodle klucz dostępu przypisany do danego kierunku studiów. Zapisy są możliwe wyłącznie  od 16 do 20 listopada 2020 r.

Klucze dostępu otrzymacie Państwo od opiekuna roku. Można je również sprawdzić w zakładce DLA CZYTELNIKA.

TEST na platformie Moodle będzie dla Państwa dostępny po odbyciu ćwiczeń na platformie Teams.

PRZEPISYWANIE ZALICZEŃ:

Istnieje możliwość przepisania zaliczenia ze szkolenia bibliotecznego, dotyczy to jednak wyłącznie studentów, którzy szkolenie dla st. II stopnia odbyli w UP w roku akademickim 2019/2020. Chęć przepisania należy zgłosić za pomocą formularza elektronicznego w terminie od 16 do 20 listopada 2020 r.

Uwaga! Nie przepisujemy zaliczeń ze szkolenia odbytego w ramach studiów licencjackich (dla każdego stopnia studiów przewidziano odmienny program kursu).