Konkurs EBSCO “Innowacje to przyszłość” (do 16 grudnia 2020 r.)

Biblioteka Główna przypomina o Konkursie EBSCO “Innowacje to przyszłość”. Konkurs potrwa do 16 grudnia 2020 r. Uczestniczyć mogą w nim zarówno pracownicy naukowi, jak i studenci uczelni.

Zwycięzca otrzyma czytnik ebooków: PocketBook Touch Lux 4.

• Zaloguj się do platformy EBSCOhost: zdalnie za pomocą loginu i hasła, na terenie kampusu lub poprzez serwer proxy Twojej instytucji.
  • Prześlij swoje dane kontaktowe za pomocą dołączonego na końcu tej strony formularza, aby organizatorzy wiedzieli, kim jesteś i gdzie mogą wysłać nagrodę!
  • Odpowiedz na pytania, pobierając z baz EBSCO pełnotekstowe artykuły w formacie PDF. Wyślij je na adres kontakt@ebsco.com (pod każdym pytaniem zobaczysz także przycisk wyślij pliki).
  • Nie wiesz jak szukać? Potrzebujesz podpowiedzi? Obejrzyj krótkie wideo i dowiedz się wszystkiego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.