Webinar: Creating and formatting your journal articles and theses: save research time with SciFlow (28.02.223 r.)

Webinar: Tworzenie i formatowanie artykułów dla czasopism i prac dyplomowych: oszczędzaj czas dzięki SciFlow/ Creating and formatting your journal articles and theses: save research time with SciFlow
Narzędzie do pisania i publikowania SciFlow pozwala zaoszczędzić czas (i nerwy) podczas tworzenia publikacji naukowych:

Formatowanie tekstu zgodnie z wytycznymi czasopisma jest zautomatyzowane.
Cytowanie i dodawanie przypisów jest uproszczone.
Współpraca online między autorami jest natychmiastowa w jednym miejscu.

Po więcej informacji zapraszam na bezpłatne webinarium, które odbędzie się 28 lutego o godzinie 14:00

Zaufali nam studenci i naukowcy z ponad 100 instytucji

SciFlow jest używany w instytucjach europejskich, takich jak Max Planck Society, Uniwersytet w Bernie i wiele innych prywatnych i publicznych uczelni, pomagając naukowcom i studentom podczas tworzenia artykułów i pisania prac dyplomowych.

Automatyczne formatowanie zgodnie z wytycznymi czasopisma

Dzięki nowej, łatwej do przeszukiwania bazie danych czasopism, w SciFlow dostępne są tysiące szablonów od wydawców (np. Elsevier, Wiley, IEEE, Springer Nature i innych). Naukowcom łatwo będzie rozpocząć pracę z SciFlow, ponieważ od samego początku można znaleźć odpowiedni szablon. W razie potrzeby brakujące szablony będą oczywiście dodawane na żądanie.

Więcej o SciFlow podczas webinarium, które odbędzie się 28 lutego br.

Prelegenci, a jednocześnie założyciele SciFlow GmbH – dr Carsten Borchert i Frederik Eichler – poruszą następujące tematy:

Wprowadzenie do SciFlow i procesu pisania z SciFlow
Pokaz na żywo dwóch możliwych zastosowań: pisanie artykułu naukowego i pracy magisterskiej/książki z SciFlow
Jak wprowadzić SciFlow w swojej instytucji badawczej
SciFlow jako odpowiedź na potrzeby danej instytucji i późniejsza sesja pytań i odpowiedzi

Rejestracja na bezpłatny webinar, który odbędzie się 28 lutego o godzinie 14:00

Przewidywany czas trwania to około 60 min. Językiem webinaru będzie język angielski.