Nursing Reference Center Plus: bogate źródło wiedzy naukowej z zakresu pielęgniarstwa – szkolenie online

Od stycznia bieżącego roku w naszej ofercie e-zasobów znajduje się baza z zakresu pielęgniarstwa – Nursing Reference Center Plus. Zapraszamy na szkolenie online, podczas którego trener EBSCO omówi dostęp i sposoby korzystania ze źródeł naukowych. Szkolenie skierowane jest zarówno do studentów jak i pracowników Uczelni.
Podczas około 45 minutowej sesji przyjrzymy się opcjom dostępnym na platformie oraz omówimy tajniki wyszukiwania w bazie.
Pokażemy jak:
  • łatwo otrzymać dostęp do zasobów z zakresu pielęgniarstwa
  • tworzyć podstawowe i zaawansowane strategie wyszukiwacze
  • szukać informacji o lekach, chorobach i dolegliwościach
  • wykorzystywać przewodniki po najlepszych praktykach
 Szkolenie odbędzie się na platformie Zoom. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Po zarejestrowaniu każdy uczestnik otrzyma e-mail z potwierdzeniem i linkiem do sesji.
Nursing Reference Center Plus: bogate źródło wiedzy naukowej z zakresu pielęgniarstwa dostępne w Twojej bibliotece