Konkurs wiedzy o kulturze i historii Stanów Zjednoczonych

Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Konsulat Generalny Ambasady Stanów Zjednoczonych zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie Wiedzy o kulturze i historii Stanów Zjednoczonych, który odbędzie się w dniach:

28.11.2017 r.          g. 9:30  dla uczniów szkół gimnazjalnych

30.11.2017 r.           g. 9:30 dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Konkurs prowadzony jest w języku angielskim.

Tematyka konkursu obejmuje materiał opublikowany w elektronicznym czasopiśmie – miesięczniku pt. Zoom in America dostępnym na stronie internetowej Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych pod adresem:

Uczniowie szkół gimnazjalnych zobligowani są do zapoznania się z materiałem z roku 2012, natomiast uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z rocznikami 2010 i 2012.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie wypełnionego formularza na adres Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków, z dopiskiem Konkurs wiedzy o USA. Formularz (dostępny tutaj) można wysłać na adres kolesiak@up.krakow.pl lub dostarczyć osobiście do Biblioteki Głównej UP pok. nr 61.
Szczegółowe informacje znaleźć można w regulaminie.

Limit miejsc w Konkursie został wyczerpany!

Szczegółowych informacji udziela

1. Karina Olesiak

(stanowisko ds. projektów kulturalno-edukacyjnych i współpracy),

e-mail kolesiak@up.krakow.pl lub  kulturabg@up.krakow.pl